Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Prodlužování řas

Ve svém salonu provádím prodlužování řas metodou řasa na řasu a 5D řasy od značky Blink Lash.

Vaše řasy díky tomuto prodloužení vypadají hustší, plnější a delší a Vaše oči větší a zajímavější. Prodloužené řasy, nikoli řasy falešné. Řasy jsou v různých délkách i barvách. Prodloužené řasy jsou lehké, takže nemáte pocit, že by Vás jeho přítomnost zatěžovala. Řasy drží v průběhu růstového cyklu po dobu 3 až 6ti týdnů, a když přirozené řasy vypadnou, vypadne s nimi i řasa umělá. Aby Vaše řasy působily neustále přirozeně a plně, doporučujeme jejich doplnění každé 3-4 týdny. Velkou výhodou prodloužených řas je, že nepotřebujete žádná další líčidla. Řasy, a tím pádem i oči, jsou zvýrazněny a není potřeba je už dál líčit.

Při první návštěvě, tedy aplikaci nových řas, počítejte s dobou aplikace 2 hodiny - doba je závislá na počtu přírodních řas. Tzn. čím více řas tím je doba aplikace delší. Při doplňování řas počítejte s dobou aplikace cca 1hod.

Po aplikaci se řasy nesmí 24hodin namočit, každý den se musí řasy pročesat speciálním kartáčkem, na řasy nesmí přijít žádné krémy, odličovače či jiné přípravky obsahující oleje, protože oleje rozpouští lepidlo, kterým se řasy lepí. Dále se oči nesmí mnout a spát s hlavou zabořenou v polštáři, aby se řasy mechanicky nepoškodily.

TOPlist
aktualizováno: 03.05.2018 07:33:56